Dodany: 2010-11-30 12:39:36

Jak załatwić pozwolenie na budowęOdpowiedz na postawione w tytule pytanie nie powinno obecnie stanowić najmniejszego problemu. Wiele przydatnych informacji nt. temat z pewnością znajdziemy w internecie.

 

Jednak bardziej szczegółowe informacji może udzielić nam radca prawny Olsztyn- osoba, która zna bardzo dobrze przepisy prawa budowlanego. Z tego też względu wszyscy, którzy noszą się z zamiarem posiadania własnej nieruchomości, szczególnie z przeznaczeniem na wynajem na działalność powinni skorzystać usług jakie świadczy radca prawny Olsztyn.

 

Dla budujących dom radca prawny nie jest obligatoryjny, gdyż jest to niewielka nieruchomość, nie ma również konieczności zatrudnienia kierownika budowy, co w przypadku nieruchomości komercyjnych jest już koniecznością. Aby zdobyć jednak pozwolenie na budowę często trzeba wiele się natrudzić, zwłaszcza, jeśli chodzi o okres oczekiwania na wydanie pozytywnej decyzji administracyjnej. Tutaj okres oczekiwania może wynosić od kilku miesięcy do kilkunastu. Takich informacji z pewnością także udzieli nam radca prawny szczecin..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Jak załatwić pozwolenie na budowę
Nick: