Dodany: 2010-11-30 12:37:15

Czym jest akt notarialnyObecnie akt notarialny to jeden z najważniejszych dokumentów stwierdzających stan prawny nieruchomości, oczywiście w połączeniu z księgą wieczystą.

 

Oczywiście w niektórych przypadkach jego wydanie będzie zbędne, jednak w przypadku określonym powyżej będzie koniecznością,  w przeciwnym razie czynność prawna będzie nieważną. Jak nie trudno domyślić się jedną o osób, którzy doskonale powinni znać jego strukturę będzie oczywiście radca prawny szczecin.

 

Wie on doskonale iż wydanie akty nadaje nieruchomości specjalne prawa, właściwe tylko i wyłącznie osobom, które zapisane są zarówno w nim jak również w księdze wieczystej. Aby mógł on zostać wydany dany radca prawny olsztyn powinien posiadać pisemne upoważnienie wydane przez ministra sprawiedliwości na wniosek właściwego ministra spraw zagranicznych. Z tego też względu akt notarialny nabywa szczególnego znaczenia co do nabywanej nieruchomości i to w nim zawarte są wszystkie informacje na jej temat. I chociażby z teog właśnie względu radca prawny szczecin jest zawodem poszukiwanym..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Czym jest akt notarialny
Nick: