Dodany: 2011-12-23 14:07:33

 

Wymogi techniczne dotyczące balustrad Obecnie większość obszarów życia i działalności człowieka podlega pewnym unormowaniom i przepisom. Nie inaczej jest także w kwestiach budowlanych i konstrukcyjnych. Obowiązujące zapisy zapobiegać mają stawianiu budynków i struktur, które zagrażałyby bezpieczeństwu użytkowników i osób postronnych. Nawet takie drobne elementy jak balustrady olsztyn, mają w nich swoje miejsce.

 

Jeśli chodzi o balustrady olsztyn i dotyczące ich wymogi techniczne, to najpierw wymienić trzeba lokalizacje, gdzie ich montowanie jest bezwzględnie nakazane. Należą do nich wszelkie znajdujące się na wysokości miejsca uczęszczania ludności, z których upadek groziłby uszkodzeniem ciała lub utratą życia (balkony, schody, podesty, tarasy, przejścia nadziemne, wiadukty, mosty punkty widokowe, dachy).

 

Dodatkowo balustrady olsztyn montowane w lokacjach szczególnie niebezpiecznych – balkony, schody – wedle wytycznych prawa budowlanego, muszą mieć co najmniej sto dziesięć centymetrów wysokości oraz określoną sztywność osadzenia w podłożu. Także prześwity w modelach ażurowych nie mogą być zbyt duże..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Wymogi techniczne dotyczące balustrad
Nick: