Dodany: 2011-12-23 14:02:58

 

Czym są balustrady W domu, pracy czy instytucjach publicznych, ważne jest dla wszystkich zachowanie jak największego stopnia bezpieczeństwa poruszania się, oraz uniknięcia wypadków. Jego poprawie służą na przykład balustrady olsztyn, montowane w miejscach mogących być źródłem zagrożenia zdrowia i życia.

 

Balustrady olsztyn są to konstrukcje, przypominające te ogrodzeniowe, stosowane do zabezpieczania miejsc, potencjalnie mogących stwarzać zagrożenie upadkiem z wysokości – balkonów, tarasów, wiaduktów, przejść nadziemnych, schodów, dachów uczęszczanych przez ludzi czy punktów widokowych. W zależności od konstrukcji, wyróżnia się balustrady olsztyn różnych rodzajów, ze względu na wykorzystane materiały i rozwiązania montażowe. Obecnie najpopularniejsze są te, oparte na osadzonych w podłożu słupach, z wypełnieniami pomiędzy nimi.

 

W obowiązujących przepisach budowlanych także balustrady olsztyn, określone mają pewne parametry, takie jak: wytrzymałość, sztywność konstrukcji czy wysokość – na przykład w przypadku balkonów i tarasów, minimalnie muszą mieć one sto dziesięć centymetrów..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Czym są balustrady
Nick: