Dodany: 2011-12-22 13:56:39

 

Drzwi z okleinąNiedawny kryzys finansowy sprawił, że teraz uważniej przyglądamy się wszystkim swoim wydatkom. Także jeśli w domu potrzebny jest remont, chcielibyśmy wydać na niego jak najmniej. Dlatego szukamy taniej alternatywy dla tradycyjnych rozwiązań, na przykład zamiast drzwi olsztyn z litego drewna decydujemy się na te z płyty wiórowej w okleinie drewnopodobnej.

 

Drzwi olsztyn z okleiną mają tę ogromną zaletę, że są stosunkowo tanie, w porównaniu do tych z innych materiałów. Są ponadto znacznie lżejsze od drewnianych czy metalowych, także wizualnie pod względem estetyki niczego im nie brakuje a gama wzorów i barw jest w ich przypadku bardzo duża – od tych nowoczesnych po tradycyjne, z elementami przeszklonymi (jednym lub kilkoma) oraz skrzydłami pełnymi.

 

Drzwi olsztyn produkowane z płyty wiórowej i wykańczane okleiną są jednak znacznie mniej trwałe, niż na przykład drewniane. Bardzo łatwo przy nich o zarysowania i otarcia, także ich oryginalne kolory szybciej blakną. Jedynym wyjściem w takich sytuacjach jest wymiana całego skrzydła na nowe..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Drzwi z okleiną
Nick: