Dodany: 2011-12-22 13:55:05

 

Drzwi szklaneKażda epoka wprowadza pewne charakterystyczne dla siebie trendy w każdej dziedzinie życia: modzie, architekturze, wzornictwie, także w dekoratorstwie wnętrz. Obecnie królują trendy minimalistyczne – im mniej mebli, dodatków, dekorów i zdobień na frontach, tym lepiej. Dlatego też coraz szersze zastosowanie znajdują szklane drzwi olsztyn, doskonale się w ten styl wpisujące.

 

Szklane drzwi olsztyn są bardzo efektowym elementem wyposażenia zwłaszcza, że możliwe jest nadrukowanie na nich przeróżnych wzorów czy obrazów, poprzez połączenie efektu matowienia i przeźroczystości. Skrzydło takie w całości składa się z jednej tafli grubego szkła hartowanego, osadzonego na stalowych zaczepach. Można do niego zainstalować ponadto dowolny rodzaj klamki oraz mechanizmu pozwalającego na zamknięcie na klucz jak i na zasuwkę (jak te łazienkowe).

 

Taki model drzwi olsztyn nadaje się bardziej do wnętrz biurowych. Jeśli już chcemy zastosować go w domu, to lepiej takim, w którym nie ma dzieci ani dużych zwierząt. Są bowiem znacznie mniej wytrzymałe niż te z innych materiałów..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Drzwi szklane
Nick: