Dodany: 2011-12-22 13:44:38

 

Drzwi harmonijkoweNiedawny bardzo szybki wzrost cen mieszkań, połączony z kryzysem na rynkach gospodarczych świata sprawił, że coraz mniej osób stać na kupno własnego mieszkania – nawet na kredyt. Jeśli już komuś się to uda, preferowana jest raczej opcja minimalistyczna, mniejszy metraż to niższa cena przy zakupie oraz tańsze późniejsze utrzymanie. Małe powierzchnie wymagają jednak odpowiednich rozwiązań, oszczędzających przestrzeń na każdym kroku. Mogą to być na przykład harmonijkowe drzwi olsztyn.

 

Harmonijkowe drzwi olsztyn znajdują zastosowanie wszędzie tam gdzie konieczne jest oszczędne gospodarowanie metrażem małego mieszkania. Drzwi skrzydłowe czy przesuwane bowiem wymagają również miejsca na ich otwieranie, co nie zawsze jest możliwe przy mocno ograniczonej przestrzeni.

 

Zasada działania harmonijkowych drzwi olsztyn jest bardzo prosta. Na prowadnicy umieszczone są, połączone ze sobą wąskie segmenty (najczęściej około dziesięciu do dwudziestu centymetrów), które można składać i rozkładać jak harmonijkę właśnie, w zależności od potrzeb..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Drzwi harmonijkowe
Nick: